Justin Bieber’ın ilginç kombini! İki eşofmanı üst üste giydi, terlikle yemeğe gitti

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, kendisi gibi çocuk yaşlarda şöhret olan meslektaşı Selena Gomez ile sekiz yıl süren bir dargın bir barışık ilişkisini noktaladıktan kısa süre sonra, podyumların aranan ismi Hailey Baldwin’e gönlünü kaptırmıştı.

Ünlüler dünyasının gözde çifti, 2016’da başlayan ilişkilerini çok geçmeden resmiyete dökerek 2018 yılında nikah masasına oturmuştu.

Son dönemde sık sık ilişkilerinde kriz yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen ikiliden 30 yaşındaki Justin Bieber, Batı Hollywood’da ünlülerin favori restoranı Sushi Park’ta görüntülendi.

TERLİKLERİ VE EŞOFMANLARI DİKKAT ÇEKTİ

Ünlü bir markaya ait, 2 bin 470 dolar değerindeki terlikleriyle dikkat çeken Justin; üst üste giydiği, tanesi bin 490 dolar olan iki eşofmanla görenleri şoke etti.

Görünümü bej bir kapüşonlu sweatshirt ve bir beyzbol şapkasıyla tamamlayan Biber, daha sonra üstüne deri ceket de giydi.

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

Bu, ünlü şarkıcının ilginç giyim tercihleriyle ilk kez gündem oluşu değil. Bieber, geçtiğimiz sene eşi Hailey ile katıldığı bir etkinlikte giydiği sweatshirt, şort ve plastik terliklerle de adından söz ettirmişti.

Kırmızı, askısız, mini elbisesi, yüksek topuklu kırmızı terlikleri ve kombinine uygun çantası ve makyajı ile adeta göz kamaştıran eşinin yanında ‘bakımsız’ görünmekle suçlanan Justin, sosyal medyanın diline düşmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x